Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati jesień Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati wyprzedaż modeli 2016 Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler leasing Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

W Wysokie Tatry na Ducati

W Wysokie Tatry na Ducati

Zbliża się druga z imprez cyklu Ducati Tour - Jesień z Ducati. W dniach 08-10. września rodzina Desmomaniaków spotka się na Podhalu.

Okolic Bukowiny Tatrzańskiej chyba nie trzeba specjalnie reklamować. Malownicze otoczenie Tatr Wysokich i wspaniałe kręte szlaki sprawią, że dla wielu z pewnością będzie to jedna z najbardziej ekscytujących, o ile nie najbardziej wyjątkowa tegoroczna podróż na motocyklu. Na miejscu będziemy dysponować bazą noclegową o wysokim standardzie, a wyznaczone trasy będą wiodły u podnóża najwyższych gór w regionie. Przy okazji odwiedzimy też słowacką stronę Tatr.

Formula Jesieni z Ducati jest identyczna jak Wiosny z Ducati. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, bez znaczenia jaki motocykl posiadają. Czekamy nawet na tych, którzy nie posiadają motocykla. Chcemy pokazać Świat Ducati najszerszemu gronu odbiorców. Chcemy by jak najwięcej osób dowiedziało się, co - oprócz doskonałych motocykli - kryje się za marką Ducati.

Wiosna z Ducati była dla wielu niezapomnianym przeżyciem, do którego bardzo chętnie wracamy pamięcią. Powstał film, który przypomina tamte niezwykłe spotkanie:

Jesień z Ducati z pewnością będzie nie mniej ekscytująca. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat tego wydarzenia i formularz rejestracyjny:

http://ducatitour.pl/jesien-z-ducati

Zachęcamy do rejestracji! Wyruszcie w kolejną niezapomnianą podróż z Ducati!Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro
02.03.2019 salon nieczynny. Jesteśmy na Warsaw Motorcycle Show. Zapraszamy!

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: 12:00 - 17:00
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 10.00 - 15.00