Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

Przedstawiliśmy nowe modele i nasz team

Przedstawiliśmy nowe modele i nasz team

W nowy sezon weszliśmy z prawdziwą pompą! W toruńskim Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży oficjalnie zaprezentowaliśmy m.in. najnowsze modele - Panigale V4 oraz Multistradę 1260.

To była naprawdę huczna prezentacja, także w dosłownym znaczeniu. W MCSM w Toruniu ryczały silniki bardzo mocnych maszyn Ducati. Jeden z nich był naprawdę szczególny. Zaprezentowaliśmy model Panigale V4, w tym także w wyjątkowej, limitowanej wersji Speciale. To jeden z zaledwie siedmiu gotowych modeli w Europie i jedyny taki w Polsce. W naszym kraju my go oficjalnie zaprezentowaliśmy jako pierwsi. Bardzo duże zainteresowanie licznie przybyłych gości wzbudziła także nowa Multistrada – 1260. Nie zabrakło także najnowszego Scramblera 1100.

Obok nowości z gamy modeli Ducati i Scramblera stanęły teamowe 1199 Panigale R, na których reprezentanci naszego zespołu – AF Racing Team Ducati Toruń będą rywalizowali także w tym sezonie. Nie zabrakło też samych zawodników i licznych rozmów na temat naszych tegorocznych sportowych celów, a także nawiązań do globalnych sukcesów Ducati w sporcie motocyklowym, w tym również w najbardziej prestiżowych cyklach wyścigowych, czyli Moto GP oraz WSBK.

Wśród licznych gości nie brakowało przedstawicieli innych dyscyplin sportu, choćby speedwaya, a także person ze świata biznesu, mediów, działaczy sportowych i przedstawicieli toruńskich władz. W gronie osób, które prezentowały Ducati, był szef marki na Polskę – Robert Domański. Galę poprowadzili Mick Fiałkowski, znany m.in. z komentowania dla telewizji wyścigów Moto GP, a także redaktor naczelny „Świata Motocykli” Andrzej Drzymulski oraz znany bloger Mariusz „Smoku” Rakowski.

Wszystkich tych, którzy nie mieli tego dnia okazji być z nami, a chcieliby bliżej poznać nowe modele Ducati – Pangale V4 i Multistradę 1260 zapraszamy do naszego salonu i umawiania się na jazdy testowe.

Fot. Mateusz Jagielski

GALERIA

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: zamknięte
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 9.00 - 16.00