Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati Toruń wyprzedaż motocykli demo Ducati jesień Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati wyprzedaż modeli 2016 Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler leasing Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

Nadjeżdża nowa SYMFONIA MOCY!

Nadjeżdża nowa SYMFONIA MOCY!

Długo oczekiwane topowe wydanie Panigale, następca kultowego modelu 1299, już jest! Mowa oczywiście o V4. Otwiera się nowy rozdział w historii marki.

To prawdziwa rewolucja! Panigale V4 to pierwsze seryjnie produkowane Ducati, wyposażone w czterocylindrowy silnik, który pochodzi wprost z maszyn startujących w MotoGP. Jednostka ta zapewnia lepsze osiągi i jeszcze więcej przyjemności z jazdy.

Najnowszy superbike marki został opracowany we współpracy z Ducati Corse. A to wszystko po to by dostarczyć motocyklistom oraz zawodnikom najlepszy motocykl sportowy. Moc 214 KM w połączeniu z rekordowym stosunkiem mocy do masy, wynoszącym 1.1 KM/kg zapewniają posiadaczom V4 doznania zarezerwowane dotąd dla wyczynowych zawodników. 

V4 zostało wyposażone w najnowocześniejszą elektronikę, świetne zawieszenia z pełną regulacją oraz wyśmienity, bardzo wydajny układ hamulcowy. To wszystko po to, żeby zagwarantować poziom bezpieczeństwa adekwatny do doskonałych osiągów motocykla.

To jednak nie wszystko! Gdyby ktoś szukał jeszcze bardziej ekstremalnych doznań, to mamy dla niego wersję S o mocy aż 226 koni mechanicznych! Ponadto dostępne są też limitowane wersje Panigale V4 Speciale i Panigale V4 Speciale Magnesium Wheels, których produkcja wyniesie jedynie po 1500 egzemplarzy.

Desmosedici Stradale to nowoczesna jednostka, której nazwa już sama w sobie mówi dużo.

Układ cylindrów nowej jednostki o kącie 90* wraz z desmodromicznym sterowaniem rozrządu. Serednica tłoka to 81mm jest to maksimum dopuszczone przez MotoGP. Zwiększony został skok tłoka co bardzo poprawia nisko-średni zakres obrotów oraz ogranicza maksymalne obroty aby była do opanowania. Pomimo tak niesamowitych osiągów interwały serwisowe to 12 000km i regulacja zaworów co 24 000km.

W wyposażeniu: Riding Modes, Power Modes, Bosch Cornering ABS EVO, Ducati Traction Control (DTC) EVO, Ducati Wheelie Control (DWC) EVO, Ducati Slide Control (DSC), Engine Brake Control (EBC) EVO, Auto tyre calibration.

Ceny najnowszego Panigale z końca 2017 roku wahają się od 99.900zł (V4) przez 124.500zł (wersja S), 179.000zł (Speciale), po 195.900 (Speciale Magnesium Wheels). Wszystkie podane stawki to ceny brutto. Mogą jeszcze ulec pewnym zmianom.

Chcesz należeć do szczęśliwców, którzy jako pierwsi zasiądą na nowym, hitowym modelu Ducati? Skontaktuj się z naszym salonem! Pierwsze sztuki przyjeżdżają pod Klientów.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU!

GALERIA

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro
Salon i serwis w okresie od 24 grudnia do 1 stycznia będą nieczynne. Zapraszamy w 2019 roku!

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: 12:00 - 17:00
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 10.00 - 15.00