Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

WYDARZENIA

ZAPRASZAMY NA WARSAW MOTORCYCLE SHOW

ZAPRASZAMY NA WARSAW MOTORCYCLE SHOW

W ten weekend, 01-03. marca, jesteśmy na największych targach branży motocyklowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Te międzynarodowe wydarzenie odbywa się w największym środkowoeuropejskim centrum targowo-kongresowym - Ptak Warsaw Expo. Dzisiaj zjawiły się na nim prawwdziwe tłumy. To dowodzi, że branża motocykli, skuterów i ATV zarówno globalnie, jak i w naszym kraju, ma się dobrze i cały czas się rozwija. To również zwiastun bardzo bogatego w jednoślady sezonu 2019 na naszych drogach.

Na targach możecie zobaczyć m.in. budzące ogromne zainteresowanie Panigale V4R - pierwsze w Polsce, które już od poniedziałku będzie w naszym salonie! Ten wyczekiwany nie tylko przez "desmorodzinę" motocykl już na początku tegorocznego sezonu wyścigowego za granicą zdołał pokazać wielki sportowy potencjał.

A więc do zobaczenia na targach, a po weekendzie zapraszamy do naszego salonu przy Szosie Lubickiej 141 w Toruniu!

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: zamknięte
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 9.00 - 16.00