Ducati nowy adres w Toruniu Ducati wyprzedaż rocznika 2017 Ducati wyprzedaż modeli testowych Ducati Multistrada 4 lata gwarancji Ducati Scrambler kredyt Ducati Toruń - promocja na ubrania gadżety Ducati Toruń - XDiavel Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń - Scrambler Ducati Toruń Ducati Diavel Ducati salon Ducati serwis

O NAS

AF MOTORS to siostrzana firma spółki AUTO FRELIK, prężnego dealera samochodowego specjalizującego się w sprzedaży i serwisowaniu ekskluzywnych marek aut.

Historia naszej firmy sięga aż 1966 roku, czyli czasów kiedy to p. Tadeusz Frelik otworzył pierwszy w Toruniu zakład blacharski. Choć od tego momentu minęło już 46 lat, motoryzacyjna pasja w nas nie zanika. Ta pasja w rodzinie Państwa Frelik przechodzi z pokolenia na pokolenie. To wszystko w połączeniu z poświęceniem i profesjonalizmem sprawia, że przedsiębiorstwo stale się rozwija, zyskując przy tym uznanie w oczach kolejnych Klientów i szerokie poważanie w branży motoryzacyjnej.

Dynamiczny rozwój spółki AUTO FRELIK spowodował, że zaczęliśmy poszukiwać kolejnych odważnych wyzwań, nowych obszarów działalności. AF MOTORS to odpowiedź na te wyzwania. Postawiliśmy na sprzedaż i autoryzowany serwis prawdopodobnie najbardziej pożądanej marki motocyklowej na świecie – DUCATI.

Dlaczego specjaliści od czterech kół postanowili na ogniste jednoślady rodem z włoskiej Bolonii? Wybór ten bynajmniej nie jest dziełem przypadku. Motocykle również od zawsze były nam bardzo bliskie. Efektem tego jest nasze trwające od lat zaangażowanie w sport motocyklowy. Zaangażowanie to przejawiała się m.in. w sponsoringu zawodników i klubów. Sami na swoim koncie także mamy sukcesy w kilku dyscyplinach tego sportu, a mianowicie w wyścigach superbike’ów, cross country i supermoto.

Ale dlaczego akurat DUCATI? Dlatego, że stawiamy na najlepsze, najbardziej uznane marki, a DUCATI to prawdziwy top w świecie sportowych motocykli. Maszyny z Bolonii dla wielu ludzi na całym świecie stały się motocyklowym synonimem doskonałości, obiektem masowego pożądania, wręcz motoryzacyjnymi dziełami sztuki.

Warto tu jednocześnie nadmienić, że DUCATI zawarło umowę z AMG, czyli fabrycznym tunerem aut Mercedes-Benz, marki z którą jest związana i powszechnie kojarzona spółka Auto Frelik. Dzięki niej rozpoczęto współpracę sponsorską w ramach zespołu rywalizującego w Moto GP, czyli motocyklowym odpowiedniku Formuły 1. Jej kolejnym szczeblem są wspólne projekty przy budowie nowych jednośladów.

DUCATI to więcej niż motocykle! Przekonajcie się sami!

Siedziba firmy AF MOTORS, autoryzowanego dealera DUCATI w Toruniu mieści się przy ul. Szosa Chełmińska 214. Zapraszamy do naszego salonu!

AF MOTORS

Scrambler Ducati

JESTEŚMY NA

Facebook Allegro

AF MOTORS
ul. Szosa Lubicka 141
87-100 Toruń
tel.: 56 654 70 09
fax.: 56 654 54 45
info@ducatitorun.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek: zamknięte
wt - pt. : 9:00 - 17:00
sobota: 9.00 - 16.00